Визначилися всі суперники Динамо, Шахтаря та Полісся у наступному раунді єврокубків: подробиці

01.08.2025 09:01

Після насиченого єврокубкового мід-уїку, остаточно визначилася подальша доля квартету українських клубів.

Почнемо з неприємного. Олександрія, двічі поступившись сербському Партизану у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій, закінчила сезон в Європі.

Ліги Європи та конференцій

Тепер про приємне.  Полісся подолало за сумою двох матчів андоррську «Санта-Колому» і тепер у третьому кваліфайні ЛК протистоятиме угорському Пакшу. Першу гру житомиряни проведуть на своєму полі. Поразка в цьому двобої закінчить євросезон команди Ротаня.

Шахтар, який пройшов турецький Бешикташ, у Лізі Європи у наступному раунді зустрінеться з грецьким Панатінаїкосом. Перший матч гірники проведуть на виїзді. Невдача у протистоянні з греками відправить український клуб до плей-оф раунду Ліги конференцій.

Поєдинки обох турнірів пройдуть 7-го та 14 серпня.

Ліга чемпіонів

Ну і нагадаємо, що у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо 5-го та 12 серпня зіграє з кіпрським Пафосом. При поганому підсумку, біло-сині опиняться у плей-оф раунді Ліги Європи. А, якщо і там їх спіткає невдача — в основній сітці Ліги конференцій.

Лента новостей