Донецький Шахтар оголосив про підписання контракту з 21-річним центральним захисником Аланом Маттурро
Уругваєць приєднався до «гірників» з італійської Дженоа.
Угода з футболістом розрахована до літа 2031 року. За інформацією ЗМІ, трансфер обійшовся Шахтарю в 5,5 млн євро + 1 млн євро бонусів.
Маттурро є вихованцем уругвайського Дефенсора. У січні 2023 року він перебрався до Дженоа, однак закріпитися в основному складі італійського клубу не зміг.
У складі Дженоа захисник провів 24 матчі в усіх турнірах. Минулий сезон Маттурро провів на правах оренди в іспанському Леванте. За команду він зіграв 21 поєдинок та відзначився одним забитим м'ячем.
Уругваєць також має досвід виступів за юнацькі та молодіжну збірні своєї країни. У 2023 році 189-сантиметровий гравець став чемпіоном світу серед молоді, будучи основним футболістом команди.
За підсумками того турніру захисник отримав «Срібний м'яч» – нагороду другому найкращому футболісту молодіжного чемпіонату світу.
Бенфіка розробила детальний план заміни Анатолія Трубіна