Лісабонська Бенфіка вже сформувала план щодо заміни Анатолія Трубіна, який, за повідомленнями ЗМІ, близький до відходу з клубу цього літа

Керівництво «орлів» обрало пріоритетним кандидатом на позицію першого номера бразильського голкіпера Луїса Жуніора, права на якого належать іспанському Вільярреалу. За інформацією джерел, іспанський клуб встановив суму відступних за свого воротаря на рівні 18 мільйонів євро.
Рішення щодо зміни воротарської ланки підкріплюється поточною статистикою: у новому сезоні Анатолій Трубін провів лише два поєдинки, у яких пропустив два голи, оформивши один «сухий» матч.
Водночас Самуел Соареш, який наразі отримує більше довіри від тренерського штабу, вже відіграв п'ять ігор, пропустивши п'ять м'ячів та відстоявши один поєдинок без пропущених голів.
Трубін виступає за Бенфіку з літа 2023 року. Контракт голкіпера з Бенфікою розрахований до літа 2028 року.
Німецькі вболівальники вимагають скасувати систему VAR у чемпіонаті та Кубку країни