Віцепрезидент Полісся: «Сподіваюся, що у суддівстві відбудуться зміни та будуть інші підходи»

20.02.2026 08:01
Категории: Новини Футбол

Віцепрезидент Полісся Олександр Хацкевич поділився очікуваннями від другої частини сезону в українській Прем'єр-лізі

Олександр Хацкевич

За його словами, вирішальний етап чемпіонату традиційно приносить несподіванки та може суттєво змінити розклад сил у турнірній таблиці:

«Завжди важко спрогнозувати щось на друге коло УПЛ. У ці моменти непередбачуване все: результати, гра і наповнення матчів».

Окремо Хацкевич акцентував увагу на суддівстві, висловивши сподівання на покращення якості арбітражу в ключових поєдинках сезону.

«Сподіваюся, що у суддівстві відбудуться зміни та будуть інші підходи. Для мене найголовнішим показником буде робота арбітрів у вирішальних для команд матчах».

Нагадаємо, перед стартом другого кола житомирський клуб посідає третє місце в турнірній таблиці, маючи 30 очок і продовжуючи боротьбу за високі позиції. Свій наступний матч команда проведе 22 лютого проти Колоса у Ковалівці.

Італійський гранд зацікавився півзахисником київського Динамо

Лента новостей