Валерій Кривенцов: "Можна вважати, що результат позитивний для нас"

22.09.2023 09:01
Категории: Новини Футбол

Головний тренер луганської "Зорі" Валерій Кривенцов прокоментував нічию з бельгійським "Гентом" у матчі першого туру групового раунду Ліги конференцій

Валерій Кривенцов

Команди обмінялися голами у другому таймі, завершивши протистояння з рахунком 1:1.

"Це був перший матч кваліфікації, тому з огляду на турнірну таблицю, яка тільки формується, програвати не можна було категорично. Команда це завдання виконала.

Щодо гри – "Гент" наразі є лідером бельгійського чемпіонату. Команда демонструє активний, агресивний, швидкий футбол, до якого ми були готові. Можна вважати, що результат позитивний для нас, хлопці активно працювали в обороні, що не дало супернику багато грати біля наших воріт. Було достатньо хороших моментів для реалізації, але матч був досить хиткий – могли програти, а могли й перемогти.

В останні хвилин десять мої прохання були у тому, щоб якомога вище від наших воріт зустрічати суперника, а також проводити контратаки. Розраховував на те, що заміни, зможуть освіжити нашу гру, посилити атакувальний потенціал, але цього, насамперед, і не вистачило для кінцевого позитивного результату. В підсумку все ж таки результат добрий, та я ним задоволений.

Звісно ж, ми сподівалися та розраховували тільки на перемогу, але гра вносить свої корективи. Наразі грати у відкритий, атакувальний футбол із "Гентом" нам було важко. Тому результат який він є.

Ми вивчали суперника, подивились приблизно дев’ять поєдинків, намагалися якомога краще вивчити стиль їх гри, а також роздивлялися окремих гравців. Була настанова грати у активний футбол, але наразі до відкритого футболу з таким суперником ми були не готові", – наводить слова Кривенцова пресслужба "Зорі".

Збірна Польщі офіційно отримала нового головного тренера

Лента новостей