Румунський коментатор Раду Наум зробив заяву стосовно смерті екстренера збірної Румунії Мірчі Луческу
«Мірча Луческу не помер раптово, судячи з усього, що нам відомо. Йому встановили діагноз. У певний момент нам доведеться сказати правду.
Ми всі знаємо, який у нього був діагноз. Нам відомо, що в січні у нього діагностували форму лейкемії, яку постійно приховували, зокрема і від преси.
Я вважаю, що в якийсь момент варто провести обговорення, якщо ми хочемо бути чесними. Якщо ми хочемо залишатися лише в цій сяючій зоні й ніколи не розбиратися з тінями, які знаходяться серед нас, ми можемо ці тіні повторити.
Це була колосальна операція з приховування — і, слід сказати, за його згоди — його вкрай складного стану», – сказав Наум, якого цитує Digi Sport.
Нагадаємо, колишній тренер Шахтаря та Динамо помер 7 квітня в Бухаресті внаслідок важкої серцево-судинної хвороби.
У Бухаресті на центральному стадіоні відбулася церемонія прощання з видатним тренером. Його поховали у пятницю, 10 квітня.
Ліга чемпіонів. Ілля Забарний і його ПСЖ зробили широкий крок до півфіналу