Президент "Вереса": "Футбол не може бути безкоштовним"

21.09.2023 12:01
Категории: Новини Футбол

Президент рівненського "Вереса" Іван Надєїн прокоментував рішення клубу показати матч Кубку України за платною підпискою

Іван Надєїн

Нещодавно стало відомо про те, що вболівальники зможуть подивитися матч 1/8 фіналу Кубка України між "Вересом" та "Шахтарем" лише за платною підпискою, яка становить 35 грн.

Напередодні Надєїн розповів, чому клуб вирішив використати таку модель трансляцій.

"Можна по-різному оцінювати вартість 35 гривень. Для когось – це маленьке пиво, для когось – кава без молока. Для когось – просто невелика сума, яку можна задонатити задля перегляду матчу.

Але найголовніше, що ми хочемо показати – футбол не може бути безкоштовним. Я радію, що велика кількість вболівальників вже підтримала цю нашу ідею. Значить, ми правильно робимо. Бо не може бути нічого безкоштовного.

Я також розумію тих, хто не до кінця сприймає цю ідею. Все нове сприймається складно. Негативна реакція – це теж нормально. У "Вересі" ми будуємо самоокупний клуб. У "Вересі" вже була історія, коли клубу дали мішок грошей, потім його забрали і футбол завершився. Чи хочемо ми повторення?» – заявив Надєїн.

Наставник "Евертона": "Думав, що Миколенко зіграє добре"

Лента новостей