Олександр Усик: «Я залишаю пояси, але в мене є «last dance»

27.06.2026 18:02

Український боксер Олександр Усик, який володів титулами WBC, WBA та IBF, оголосив, що звільнив усі свої чемпіонські пояси

Олександр Усик

«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є «last dance».

Всім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: «Далі – більше». Слава Богу за все! Слава Україні!» – сказав Усик.

УПЛ вирахувала символічну збірну чемпіонату-2025/2026: найбільше гравців Динамо

Стрічка новин

!-- ConvertAdv Clickunder Ad Code -->