Олександр Петраков посварився з російським легіонером збірної Вірменії

19.11.2023 09:02
Категории: Новини Футбол
Колишній головний тренер збірної України Олександр Петраков, який нині очолює команду Вірменії, не зміг порозумітися з деякими своїми підопічними
Олександр Петраков
Мова йде про півзахисника "Ростова" Хорена Байрамяна.Advertisement

Перед поєдинком зі збірною Уельса Олександра Петракова запитали, чому він не викликає Хорена Байрамяна до розташування національної команди Вірменії.

Український фахівець пояснив своє рішення не професійним поводженням футболіста "Ростова".

"Я викликав його. Він приїхав на перший збір, сказав, що відчуває дискомфорт і не може грати, після чого покинув команду. А через три дні він відіграв 90 хвилин за "Ростов".

Потім він приїхав на другий збір і знову нібито отримав пошкодження. Ми запланували на ранок МРТ, але він сказав, що навіть не хоче робити обстеження. Захотів поїхати зі збірної і замовив квиток на перший рейс в Ростов. Я побажав йому удачі в житті", – сказав Петраков.

У той час Байрамян звинуватив українського тренера в брехні та спробував пояснити ситуацію, але футбольні фанати встали на сторону нашого співвітчизника.

"Байрамян роками відхиляв запрошення зі збірної Вірменії, чекаючи виклику в збірну росії. Лише у 28 років він погодився на запасний варіант з Вірменією", – написав один із фанатів в Twitter.

"Дніпро-1" готовий продати свою головну зірку

Лента новостей