Мірослав Клозе у захваті від дебюту українського форварда за його клуб

04.07.2025 18:02
Категории: Новини Футбол

Легендарний німецький форвард, а нині головний тренер Нюрнберга Мірослав Клозе у захопленні від дебюту українського нападника Артема Степанова

Артем Степанов — справа

У першому ж товариському матчі за нову команду українець відзначився покером, допомігши розгромити Херсбрук з рахунком 13:0.

Клозе підкреслив, що клуб доклав чималих зусиль, щоб орендувати Степанова у леверкузенського Баєра, і цей дебют лише підтвердив правильність їхнього вибору. На думку тренера, 18-річний українець має величезний потенціал і цілком заслуговує на те, щоб грати на найвищому рівні. 

Цей вдалий старт є особливо важливим для Степанова, навколо якого нещодавно виник скандал через дві відмови приїжджати до табору юнацької збірної України. Тепер він має можливість довести свою цінність на полі під керівництвом одного з найкращих нападників в історії футболу.

Наступний шанс проявити себе Степанов отримає 5 липня у матчі проти команди з шостого дивізіону Німеччини.

В Пномпень! Відомий український форвард став гравцем екзотичного клубу

Лента новостей