Голова Мінмолодьспорту висловився про можливість нашого бойкоту Олімпіади-2024

30.11.2023 16:04
Категории: Новини Футбол

Виконувач обов’язків міністра молоді та спорту Матвій Бідний висловився щодо можливого бойкоту Україною літньої Олімпіади в Парижі

Матвій Бідний

Наразі участь українських спортсменів на Олімпіаді-2024 залежить від того, чи буде допущено до змагань росіян та білорусів до змагань та в якому статусі це буде здійснено.

Напередодні Бідний розкрив точку зору української сторони в цьому питанні.

"Ми не любимо слово "бойкот". Звісно, в умовах війни питання нашої участі в цих Іграх є питанням зовнішньої та оборонної політики. Ми ухвалимо це рішення спільно, на найвищому рівні державного управління. Також ми повинні враховувати почуття нашого суспільства та спортсменів, багато з яких втратили рідних і не можуть уявити собі участі у змаганнях з російськими спортсменами, коли умови підготовки та дотримання правил не є рівними.

Якщо б мені особисто довелося змагатися з кимось, хто підтримує війну або пасивно підтримує режим, який убив моїх родичів, то це було б дуже важко навіть уявити на психологічному рівні. Міжнародний олімпійський комітет ще не ухвалив рішення. Ми сподіваємося, що воно буде правильним та вони візьмуть на себе відповідальність", – цитує Бідного Le Monde.

Мірча Луческу поділився думками про свою наступну команду

Лента новостей