Гол і травма Артема Довбика в чемпіонаті Італії (відео)

07.01.2026 08:01

Український форвард італійської Роми Артем Довбик вперше за два місяці відзначився голом у чемпіонаті Італії

Після відновлення від травми Довбик утретє поспіль потрапив до заявки римського клубу, однак поєдинок розпочав на лаві запасних.

Натомість головний тренер Роми Джан П'єро Гасперіні зробив ставку на 21-річного ірландського нападника Евана Фергюсона. Саме він відкрив рахунок уже на 14-й хвилині, вдало завершивши передачу Пауло Дібали.

Довбик з'явився на полі на 60-й хвилині, замінивши Фергюсона. Уже за 11-ть хвилин українець відзначився результативною дією.

Після подачі з кутового удару м'яч опинився у Нікколо Пізіллі, який пробив з льоту. Після рикошету саме Довбик підкоригував траєкторію м'яча та відправив його у сітку воріт – 2:0.

Втім, поєдинок завершився для українця не найкраще. На 86-й хвилині Довбик отримав ушкодження та був змушений залишити поле. Замість нього вийшов 19-річний швейцарський півзахисник Алессандро Романо.

Нагадаємо, що лише наприкінці грудня форвард повернувся до загальної групи після попередньої травми.

Поєдинок так і завершився з рахунков 2:0 на користь римлян.

Руслан Маліновський своєрідно відзначився в матчі чемпіонату Італії (відео)

Лента новостей