До табору збірної України на Євро-2024 завітали спеціальні люди з УЄФА: що відбувається

14.06.2024 17:02
Категории: Новини Футбол

Учора до табору синьо-жовтих завітала медіакоманда УЄФА для того, аби здійснити офіційну фото- та відеозйомку головного тренера, асистента та гравців для офіційних ресурсів Євро-2024. Про це інформує сайт УАФ.

Фото УАФ

Офіційна процедура організаторів турніру включала в себе безпосереднє фотографування гравців у серйозних, веселих та загалом емоційних ракурсах, результат відеозаписів уболівальники побачать під час представлення команди на табло ігрових стадіонів та в телевізійних трансляціях.

Фото УАФ

Крім того, творча команда УЄФА реалізувала чимало цікавих ідей у діджитал-форматі. Зокрема, фани побачать гравців в оригінальних євровікторинах, швидких опитуваннях та дружніх челенджах у популярних соціальних мережах. Не будемо спойлерити, але можемо анонсувати, що буде багато дуже цікавого матеріалу, доступного на улюблених ресурсах.

Фото УАФ

Гравці національної команди щиро відгукнулися на оригінальні ідеї, реагуючи творчо та безпосередньо. Відтак варто стежити за ресурсами УЄФА та УАФ, щоб побачити усе вже найближчим часом.

Фото УАФ

Лента новостей