Битва Арсенал – Челсі: Мудрик отримав величезного ляпаса від Зінченка (відео)

24.04.2024 10:01

Арсенал Олександра Зінченка здобув розгромну перемогу над Челсі Михайла Мудрика

Вчора у перенесеному матчі 29-го туру чемпіонату Англії Арсенал Зінченка приймав Челсі Мудрика. Михайло потрапив до стартового складу "синіх", а Олександр лишився на лаві запасних до 71-ї хвилини.

Підопічні Мікеля Артети з перших хвилин домінували і вже на 4-ій хвилині відкрили рахунок завдяки голу Леандро Троссара.

В першому таймі більше голів не було, хоча моменти були в обох команд, але господарям не щастило, а за гостей грає Ніколя Джексон, який знову показав, що реалізація це його слабке місце.

Після перерви Челсі "розклеївся", а Арсенал навпаки став грати ще краще, і це призвело до повного розгрому "синіх".  Вже на 52-ій хвилині перевагу господарів подвоїв Бен Уайт, а далі з інтервалом в вісім хвилин дубль оформив колишній гравець гостей Кай Хаверц.

Крапку в матчі поставив все той же Уайт на 70-ій хвилині. 5:0 – найбільша перемога Арсенала в історії протистояння двох команд.