Голкіпер збірної України та лісабонської Бенфіки Анатолій Трубін поділився з підписниками в Instagram частинкою свого життя поза футбольним полем

Трубін опублікував серію стильних фотографій. На знімках 24-річний футболіст позує на тлі розкішного будинку, який, ймовірно, є його помешканням у Португалії.
Сучасна вілла з мінімалістичним дизайном, білосніжними фасадами, панорамними вікнами та ідеальним газоном є типовим прикладом елітної нерухомості в околицях Лісабона.
Ці кадри дозволили шанувальникам зазирнути за лаштунки успішної кар'єри одного з найоплачуваніших гравців португальського чемпіонату, чия річна зарплата складає близько 3,85 мільйона євро.



Світлини Трубін супроводив філософським підписом англійською мовою: «Усе той самий хлопець. Просто з новими життєвими уроками». Публікація миттєво зібрала тисячі лайків та коментарів, у тому числі від партнерів по національній збірній.
У поточному сезоні Анатолій Трубін продовжує демонструвати високий клас, провівши 15 матчів за Бенфіку, у восьми з яких зберіг свої ворота «сухими».
Його команда наразі посідає другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Португалії.
Шикарний гол Георгія Судакова за Бенфіку відмінили через офсайд у партнера (відео)